Годишно утро „Знам и мога“ в 1. А клас

С настроение и усмивки учениците от 1. А клас, с класен ръководител Гинка Димитрова и учител в ЦОУД Ани Ризова, проведоха своето годишно утро „Знам и мога“.

Първокласниците показаха знания и умения по български език и литература, математика и родинознание. Те се справиха отлично с поставените задачи и доказаха колко много са научили през учебната година. Празникът беше изпъстрен с изпълнения на любими песни, които създадоха радостно настроение и заслужени аплодисменти.

Вълнуващ момент от тържеството беше връчването на удостоверенията за успешно завършен първи клас. С гордост и усмивки учениците получиха своите първи училищни документи – заслужена награда за положения труд, старание и постигнати успехи.

Годишното утро се превърна в истински празник на знанията, таланта и успехите на учениците от 1. А клас. Пожелаваме им весела ваканция и още много бъдещи успехи!