Да бъде музика!

На патронния празник на нашето училище 18 май, учениците от 7.б, класен ръководител Аксиния Дишкова и учители по музика Мариана Пепелянкова и Иванка Кадийска, сътвориха невероятен концерт под надслов “Да бъде музика!”.

Сцената оживя с изпълненията на млади хора с талант, смелост и любов към музиката.

Учители, родители и приятели имаха възможността да се насладят на музикалното пътешествие, събрало различни стилове и мелодии – от красотата на българските народни песни, през енергията и нежността на поп-музиката до магията на изпълненията на пиано.

Големите сцени ви очакват, седмокласници!