Един незабравим ден, изпълнен с усмивки и нови знания


Учениците от 1.А, 1.Б, 2.А и 2.Б клас и техните класни ръководители се отправиха на вълнуващо пътешествие до вековния Пловдив.
Тяхното приключение започна с любопитна разходка из тайните на живата природа в Регионалния природонаучен музей. След това се потопиха в магията на Стария град и изкачиха историческото Небет тепе, откъдето се насладихме на прекрасната гледка към града.
За финал – децата споделиха безброй игри и лудории на воля край прохладата на Гребната база