На добър час, абитуриенти!

Днес изпратихме абитуриентите от 12.А клас, които бяха приветствани от директора на училището Румяна Ценова и класния си ръководител Валя Нейчева.

Последва специална програма с вокални и инструментални изпълнения.

Имаше усмивки, вълнение, погледи, в които се преплитаха радост и лека тъга, защото всяко изпращане е особен момент – край на една глава от историята на живота и начало на нов път.

След години, изпълнени с уроци, приятелства, споделени мигове, успехи и предизвикателства, днес дойде време за раздяла.

Скъпи зрелостници, пазете смелостта да мечтаете, силата да вярвате в себе си и човечността, която носите.

Нека пътят ви бъде изпълнен с вдъхновение, успехи и щастливи срещи.

На добър час, 12.А!

Сбъдвайте мечтите си!