
Вчера се проведе инициативата „С книга в училищния двор“, в която с огромно желание се включиха учениците от Начален етап и техните учители. Те четоха откъси от своите любими книги и ни потопиха в света на приключенията, приказките и мечтите.

Още по-цветно и вълнуващо събитието направиха децата, преобразени в костюми на любими приказни герои, а дворът се превърна в място, където книгите срещат детското въображение.

Флашмобът се провежда за поредна година по инициатива на нашия училищен подкаст Радио “Чиксалън”